Menu

Ariston NIMBUS FLEX S NET - pompa powietrzna do centralnego ogrzewania

Nimbus Flex to inwerterowa pompa ciepła typu split powietrze/woda do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej to najczęściej wybierany model z oferty Ariston. Dzięki optymalnemu zarządzaniu energią stabilna wydajność jest gwarantowana przy każdej temperaturze zewnętrznej.

FLEX: zbiornik ciepłej wody użytkowej dostarczany jest osobno, dla najbardziej elastycznej instalacji.

Ariston - program czyste powietrze

Funkcjonalny

Zestaw typu Flex świetnie nadaje się do instalacji modernizowanych, w których zastępuje starego kopciucha, jak i do nowo powstałych. Dzięki niewielkim rozmiarom hydroboxa i zasobnika CWU elementy zestawu zmieszczą się nawet w małej kotłowni.

Stabilna praca w każdych warunkach

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i wydajnej sprężarce inwerterowej Nimbus Flex gwarantuje komfort i stabilną pracę w każdej instalacji, i wysokotemperaturowej, i niskotemperaturowej, nawet przy -20 stopniach Celsjusza na zewnątrz.

Pełna kontrola instalacji

Wbudowany interfejs systemu Sensys Net służy do efektywnego sterowania wieloma strefami, włączając w to także odnawialną energię słoneczną termiczną i fotowoltaiczną oraz dodatkowe generatory ciepła.

Błyskawiczna pomoc techniczna

Ariston wyprzedza konkurencję, gdyż oferowany moduł pompy jest stale połączony z internetem. Dzięki temu serwis może na bieżąco zdalnie zdiagnozować problem, a często go usunąć lub pomóc w zmianie ustawień. A gdy klient wyrazi zgodę, serwis nieprzerwanie zbiera szczegółowe dane o pracy danej pompy i w dowolnym momencie może sprawdzić, co i kiedy wydarzyło się z urządzeniem, jakie były wówczas warunki i ustawienia, temperatury itp. Użytkownikowi zapewnia to poczucie bezpieczeństwa, a nam pozwala jeszcze bardziej usprawniać pracę pompy ciepła.

Gwarancja dostępności części

Dzięki sprawnej logistyce wewnętrznej w strukturach Ariston Thermo Group i oczywiście bliskości głównego magazynu części zamiennych zlokalizowanego w Krakowie części dostępne są niemal od ręki.

To tylko część zalet pomp ciepła Ariston.

Zapraszam również na naszą stronę fb/inhydro - tam na bieżąco publikujemy zdjęcia z naszych najnowszych instalacji i z serwisów pomp, ciekawostki o pompach Ariston, rady, jak ustawić poszczególne parametry oraz czego nie należy robić, aby niepotrzebnie nie zwiększać zużycia energii, a także dzielimy się wiedzą o potencjalnych błędach w instalacjach.

Sprzedaż, montaż, serwis

  • kotłów gazowych i przepływowych podgrzewaczy wody,
  • klimatyzatorów, rekuperatorów i wentylacji,
  • pomp ciepła i c.o.,
  • instalacji wodno-kanalizacyjnych, systemów c.w.u.

Projekty instalacji i doradztwo